Lütfen reklam engelleyicinizi duraklatın
veya
isminiunuttum.com`u beyaz listeye ekleyerek
sitemize destek olun. Teşekkürler.
Hesap Silinmesi Talebi - İsmini Unuttum!

Hesap Silinmesi Talebi

0 oy
Konu olarak açmak zorunda kalıyorum çünkü bulamadım iletişime de geçmeye çalıştım ama sunucu hatası veriyor, o ilgili şahısla mesajlaşmanın sonu kötü olmasın diye yoksa gördüğünde cevap vericek konu gereksiz uziyacak gerek yok bunlara ve de zaten siteyle de işim kalmadı aktif değilim ne zamandır. Kullanıcı engelleme özelliği olsa yine çok sıkıntı değil ama o da yok tartışçak zamanım bile yok ciddiyim, bu ilgili şahıs zaten aylar sonra falan cevap verdi bana bişey de sormamıştım kendisine üstelik (hata, kusur da aramıyorum kimsede sadece hesabım silinsin kurtulayım burdan da) neyse umarım site yetkilileri bu konuyu görür de şu işi halleder.
9 ay önce Bir Şey Arıyorum kategorisinde cs87 (710 puan) tarafından  soruldu
9 ay önce cs87 tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Yeni sitede diğer kullanıcıları engelleme özelliği mevcut. Artık bu gibi sorunlar yaşanmaz.
3 ay önce isminiunuttum.com (63,631 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Bu şahıs kendi çok akıllı(!) olduğu için araştırıp öğrenebileceği bişeyi bana sormuştu (uşağın mı var diye tersleseydim ne iyi olur dedim şimdi içimden) önceden baktım üyelik silmeyi de bulamadım sonu atışmayla bitmesin diye uğraşıyorum da neyse heralde birileri halledecektir artık gittim ben.
9 ay önce cs87 (710 puan) tarafından  cevaplandı
9 ay önce cs87 tarafından düzenlendi
0 oy
Site sahipsiz kalmış anlaşılan kimsenin göreceği falan da (kimseler de yok sanki) yok en iyisi siteyi host dosyasından engelli siteler listesine ekliyim de sorun kökten çözülsün.
9 ay önce cs87 (710 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Sitenin mail adresine kendi mail adresin uzerinden ileti göndererek üyeliğin iptalini gerçekleştirmiş olursun.bu arada uzun zamandır sitede yoktum problemin ne olduğunu anlayamadim.
9 ay önce cango (22,618 puan) tarafından  cevaplandı
...