15 Sene Önce İzlediğim Gizemli Filmi Arıyorum

+1 Oy
Merhaba arkadaşlar bir film arıyorum


Aradığım bu filmi 2002-2003 yıllarında, sadece bir kısmını seyrettim, sanırım A TV kanalında gösterilmişti. Ve aradığım bu filme televizyonlarda 2 kez rastladım (hemde aynı sahneden itibaren)


Filmde Edward Burns veya Edward Burns`a çok benzeyen bir oyuncu oynuyor ve Edward Burns veya ona benzeyen oyuncunun görünümü saç tıraşına  kadar 15 Minutes filmdeki haliyle birebir aynı.

Hatta Edward Burns veya benzeri aktörün canlandırdığı karakterin karısını canlandıran kadın da  Vera Farmiga`ya birebir benziyor hemde o da 15 Minutes filmdeki kıyafetine kadar aynı (15 Minutes filminin sonunda giydiği gibi altında siyah tayt vardı).


Bu yüzden çok uzun süre  boyunca bu aradığım filmi 15 Minutes filminin bir sahnesi sandım, ancak 10 yıl kadar sonra 15 Minutes filmini baştan sona ilk kez izleyince, aradığım filmin 15 Minutes filmiyle alakası olmadığını anladım.


Benim aradığım filmde de tıpkı 15 Minutes filminde olduğu gibi;  Edward Burns veya benzeri aktörün canlandırdığı karakter;  şefi tarafından görevden alınıyor.

Yalnız bu aradığım filmin 15 Minutes filminden ayrıldığı kısım şu;  Edward Burns veya benzeri aktörün canlandırdığı karakter evine geliyor evde karısını mutfakta arkadaşıyla buluyor, karısı; "nasılsın hoş geldin" diyor Edward Burns veya benzeri aktörün canlandırdığı karakter; "bir saniye" diyor, ve hemen yatak odasına gidiyor, yatakta arkadaşının saatini buluyor ve mutfağa gidip arkadaşına saati verip; "bunu unutmuşsun" diyor.

Filmden hatırladığım bu kadar.
23, Mart, 2019 Film Arıyorum kategorisinde rubens9999 (114 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
Phoenix 1998  :anlattıgına benzer bir aldatma sahnesi mevcut lakin aradıgın film oldugundan yuzdeyuz emin degilim.
10, Ağustos, 2019 cango (22,818 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Filmde oynayan aktör Jim Cavizel olabilir. Onun filmografisini inceleyebilirsiniz.
19, Ağustos, 2019 taha_vga (1,433 puan) tarafından  cevaplandı
...