Lütfen reklam engelleyicinizi duraklatın
veya
isminiunuttum.com`u beyaz listeye ekleyerek
sitemize destek olun. Teşekkürler.
Çok eski bir oyun - İsmini Unuttum!

Çok eski bir oyun

0 oy
Arkadaşlar bir oyun  vardı eskiden pentium 2 bilgisayarımda falan oynardım. Kamyon vardı sanırım bir tanede kukla gibi bi şey vardı onların yerını değiştirerek o kuklaya hasar vermeye çalışıyorduk. Kuklayı kamyonun üstüne koyuyoduk başlat diyorduk kaza yapıyordu falan. Ne kadar hasar verirsek o kadar puan geliyordu. Bu oyunu hatırlayan yahut buna benzer bir oyun bilen var mı ?
25, Nisan, 2018 Oyun Arıyorum kategorisinde kingpin (83 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+1 Oy
Turbo Dismount adında mobil yapım bir oyun buldum . 3d bir oyun . Çeşitli araçlar var ve içine kukla koyup kuklaya hasar vermeye çalışıyorsunuz . Skorunuz kuklanın aldığı hasara göre artıyor . ' Stickman Dismount ' diye bir oyun daha buldum aynısının siyah beyazı ve 2 d . Ve araç kullanmaksızın kuklaya zarar vermek istiyorsan stair dismount diye bir oyun daha var . Bunların hepsi mobil oyun . Ve eskiden bir oyun biliyorum araba oyunuydu dediğin gibi içindeki insanı belli bir yere fırlatman gerekiyordu . İstersen araştırabilirim ancak bulabileceğimi pek sanmıyorum .
26, Nisan, 2018 TuğrulÇelik (840 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Aradığım oyun bunlardan hiç biri değil fakat kesinlikle çok benzerler. Turbo dismount ile idare edeceğim şimdilik. Teşekkürler Tuğrul.
7, Temmuz, 2018 kingpin (83 puan) tarafından  cevaplandı
...