Lütfen reklam engelleyicinizi duraklatın
veya
isminiunuttum.com`u beyaz listeye ekleyerek
sitemize destek olun. Teşekkürler.
Film arıyorum Bulana 100 tl göndericem Söz - İsmini Unuttum!

Film arıyorum Bulana 100 tl göndericem Söz

–5 oy
.........................
17, Haziran, 2017 Film Arıyorum kategorisinde vrdr12345 (12 puan) tarafından  soruldu
8 ay önce isminiunuttum.com tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

+1 Oy
 
En İyi Cevap
(taha_vga) arkadaşa kesinlikle katılıyorum..Site çok başıboş,düzensiz ve karmaşık haldedir.

Sitedeki soru ve cevapları turlarken birçok düzensizlikle karşılaşıyoruz..Gereksiz ve peş peşe yeniden açılmış 10 larca başlıktan tutun..Zamanında 5 - 6 tane soru sormuş ve her sorusuna insanlar tarafından cevap verilmiş,ama bu cevapların hiçbirisine karşı cevap vermeyerek tekrar soru başlığı açan  kişilerden tutun,dalga geçer gibi (Ben bir film izlemiştim,bir adam  öbür adama vuruyordu) bu film hangi film vs gibisinden anlamsız ve saçmasapan kısa kısa kelimelerle açılmış başlıklar var.Siteye yıllar önce üye olmuş ama hala (En İyi Cevap) ikonunu bile bilmeyen,kendi bulduğu filmi bile onaylamayan bir sürü üye var vs vs sitede bir sürü düzensizlik ve karmaşıklık hakimdir..Bu tür kişilere uyarı yapılması özel iletiler vs gönderilip site kurallarının bir şekilde öğretilmesi gerekmektedir.

Ayrıca...Yukarıda ki yorumumda'da belirttiğim üzre,burası her yaştan ve her cinsten insanın bulunduğu bir sitedir..Sorulan soruları okuyan ve cevaplayan bir sürü bayan arkadaşlarımız kardeşlerimiz vardır..Sitede bazı sorular varki,ben bir erkek olarak okuduğumda utanıyorum..Burada örnek vermeye bile utanıyorum..Bazı kelimeler sistemde otomatikman yasaklanmalı ve bu tür edepsizce başlık açan kişiler ilk önce cezalandırılmalı ve devamında ise derhal siteden men edilmelidir!

Admin arkadaşa bende sesleniyorum..Lütfen derhal bu siteye bir şekilde el atın..Özel hayatınızda işleriniz yoğun vs olabilir..Buna saygı duyarım,lakin siteyide çok boş bıraktığınızı ve burada insanlara karşılıksız yardım etmeye çalışan insanları bazı konularda zan altında bıraktığınızı belirtmek isterim!

Size nacizane fikrim ve tavsiyem..Madem siteyle fazla ilgilenemiyorsunuz,o halde en azından buraya birkaç moderatör tayin edin..Sitenin demirbaş ve her zaman uğrayan üyeleriyle görüşün..Mesela,sitenin birincisi,ikincisi,üçüncüsü,dördüncüsü,beşincisi vs bu insanlarla iletişime geçin ve moderatörlük daveti sunun ve kabul edeni siteye moderatör tayin edin!


Son olarak..Şunu asla unutmayın ki,bu sitenin asıl sahibi siz olabilirsiniz..Lakin,sitenizde bulunan birçok demirbaş üyede sizin sitenizi sahiplenmiş,kendi siteleri gibi benimsemiş ve de karşılıksız hizmet vermeye kendilerini adamışlardır..Ve de sizden istedikleri tek şey bu karmaşıklıkların giderilmesidir!

Bu siteye lütfen bir an önce bir şekilde el atın ve karmaşıkları giderin..Aksi halde,buradaki emektar ve değerli üyelerinizin siteden iyice soğumaya başladığını,siteyi terketme kıvamına geldiklerini belirtmek isterim!
28, Kasım, 2019 Lonely Man (4,725 puan) tarafından  cevaplandı
8 ay önce isminiunuttum.com tarafından seçilmiş
+2 oy
Bu nasıl bir anlatım şekli,bu nasıl bir üslup'dur ???

Karı taş gibi -Karıya hastalar,beceriyorlar vs vs..

Burada soru soran veya cevaplayan bayan arkadaşlarımızda var..Bu terbiyesizliğe edepsizliğe nasıl müsade ediliyor,anlamak mümkün değil..Burası her yaştan ve de her cinsten insanın bulunduğu bir forumdur..Erotizm vey ********** sitesi değildir!

Sen git bu filmi mahallende ki kendi ayarında olan arkadaşlarınla birlikte ara,onlara sor bulsunlar..Burası senin mahallen değil..Burada sokak ağzı ile konuşamazsın!

Not:Senin gibiler dua etsinler ki,ben burada yetkili moderatör vs değilim.İstersen feriştah ol,burada senin gibilere soluk aldırmam.1 dakika bile  barındırmam!!!

TERBİYESİZ HERİF
28, Kasım, 2019 Lonely Man (4,725 puan) tarafından  cevaplandı
+2 oy
Bu soruyu 16 Haziran 2017'de sormuşsunuz. Tarafımca 3 Eylül 2018'de cevaplanmış soru. Cevabımı en iyi cevap da seçmişsiniz. Cevabını aldığınız bir soruyu neden yeniden soruyorsunuz? Bu platformdaki insanlar birbirlerine karşılıksız yardım eder. "Cevabı bulana para vereceğim" ne demek oluyor. @Lonely Man'in de söylediği gibi fecaat bir üslubunuz var. Bu sebeple; daha önceki sorunuza verdiğim cevabı gizledim.

Sitenin adminine sesleniyorum: Ya bu platformu hakkıyla yönetin ya da kapatın, insaları boşuna yormayın.
28, Kasım, 2019 taha_vga (1,391 puan) tarafından  cevaplandı
...