Lütfen reklam engelleyicinizi duraklatın
veya
isminiunuttum.com`u beyaz listeye ekleyerek
sitemize destek olun. Teşekkürler.
En yakın arkadaşının eski sevgilisiyle evlenen kız. (Kitap) - İsmini Unuttum!

En yakın arkadaşının eski sevgilisiyle evlenen kız. (Kitap)

0 oy
Arkadaşlar kitapta liseli genç bir kızın aşkını anlatıyordu.Daha sonra bunlar ayrılıp bir daha gorusmuyorlardi.Yillar sonra bu kızin en yakın arkadaşıyla evlenmiş olarak karşılaşıyorlardi. Kız pişman olup sokak sokak arıyordu çocuğu.umarim bilen vardır şimdiden teşekkürler :)
1, Eylül, 2016 Kitap Arıyorum kategorisinde Ayse35 (11 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+1 Oy
Kızların klasik eğilimi pişmanlık, genelde seven erkekler reddedilir ya da bir şekilde ondan uzaklaşılır, sebep genelde maddi olsa da işin içinde bir sürü neden vardır , yüz vermeyen erkeklerin ise peşinden koşulur ancak bunlar evlenilecek tipler değillerdir, yıllar sonra pişman olurlar tekrar buluşmak isterler hatta bazen evlilikleri yıkarlar. Akıllı arkadaşları teselli bahanesiyle çocuğu kapar özetle ancak bu da çok nadirdir artık o kadar akıllı kız da kalmadı kalsa da ailesi mal olur engellerler. Çoğu kuzum mutlu olsun yeter, demez. Evi ,arabası ve mümkünse memur ya da üst düzey yetkili ya da mühendis ister. Bunları isteyen de genelde ailesidir. Çocuk, yeni bir aile kurmak için evleniyor zaten ,niye ailesi her şeye karışır ki? Yetmiyor mu kızının mutluluğu ?Düzenli bir işi olsun, evi ya da arabası olmasın ama eşine sadık ve aşık olsun yetmez mi? Her şeyi tas tamam olan adamın zaten kadına ihtiyacı da yoktur ,çevresinde kızını yamamak isteyen de çoktur, kendini yamamak isteyen de... Ayrıca o kadar para kazanıyorsa her şeyi de varsa parasını ne yapıyor sence? -Ya kumar oynuyor ya içiyor ya da hepsini eğlenceye yatırıyordur ki genelde karı kıza yatırırlar. Dışarıda her türlü lüks yemeği tadan bu adamlar bir parça kerhane tatlısı ile yetinirler mi? (kerhane tatlısı cuk diye oturdu be :D )

Bu arada bir kaç tane güzel aşk filmi yazayım da sana hazır elim değmişken konuya boş mesaj olmasın; Hüzünden Öte(Kore), Hırçın Sevgilim(Kore) ,Bir Milyonerin İlk Aşkı(Kore) ,bir tane daha vardı da gelmiyor aklıma gelince yazarım artık.

Son olarak aşk kitapları tarzım değil o nedenle yazamadım yani genelde dedektif-polisiye benim tarzım.
1, Eylül, 2016 işkence2 (1,525 puan) tarafından  cevaplandı
1, Eylül, 2016 işkence2 tarafından düzenlendi
0 oy
Vakit ayırıp uzun uzun yorumladığıniz için teşekkürler. Tatlı kısmı gerçekten tam oturmuş :D Tavsiyeler için de tesekkur ederim.
1, Eylül, 2016 Ayse35 (11 puan) tarafından  cevaplandı
...