Lütfen reklam engelleyicinizi duraklatın
veya
isminiunuttum.com`u beyaz listeye ekleyerek
sitemize destek olun. Teşekkürler.
Üye olup kullanmadığımız,ismini unuttuğumuz sitelerden üyeliklerin silinmesi - İsmini Unuttum!

Üye olup kullanmadığımız,ismini unuttuğumuz sitelerden üyeliklerin silinmesi

+1 Oy
Arkadaşlar sürekli sitelere üye olmak zorunda kalıyoruz ve sürekli bize yararlı ve zararlı sürekli mail geliyor üye olmadığımız sitelerden de mail geliyor spam olarak işaretleyebiliyoruz.Ama üye olup ve ismini unuttuğumuz 1 2 kez kullandığımız siteler de var bu ismini unuttuğumuz siteleri nereden öğrenebiliriz.Bu sitelerde ki üyeliklerimizi nasıl silebiliriz bilgilerimizin tutulduğu siteler var bunları nasıl silebiliriz yardımlarınızı bekliyorum.
9, Ağustos, 2014 Site Arıyorum kategorisinde fatihk. (804 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

7 Cevaplar

0 oy
sitelere üye olurken mutlaka mail adresi vermişsinizdir sitelerden genellikle doğrulama maili gelir mail adresinizdeki postaları kontrol ederseniz üye olup unuttuğunuz siteleri bulabilirsiz
9, Ağustos, 2014 jhonny_cage (16,044 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
O siteleri buluyorum ama uzun zaman önce üye olup onaylama mailini sildiğim adını bile hatırlamadığım siteler var bunları bulmak istiyorum mail adresini yazıp sorgulama gibi bir imkan var mı örneğin.
9, Ağustos, 2014 fatihk. (804 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
genelde sitelerde kullandığınız kullanıcı adınızı google da aratırsanız bulursunuz ben bu yöntemle twitter hesabım olduğunu öğrendim :D
5, Nisan, 2015 emreeymen (566 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
dediğiniz şekilde buluyorum ancak bazı siteler bulunmuyor. Ben bulamadıklarımı arıyorum.
5, Nisan, 2015 fatihk. (804 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Mail adresinizi, adınızı yada kullanıcı adınızı aratarak bulabilirsiniz. Silme konusuna gelirsek bazı sitelerde hesabınıza giriş yaptığınız zaman hesabımı sil linki bulunmaktadır. Bunu kullanabilirsiniz. Eğer yok ise site yönetimine mail atarak sildirebilirsiniz eğer kurallar dahilinde ise..
5, Nisan, 2015 isminiunuttum.com (51,935 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
evet bazı siteler de silebiliyorum ama bazılarında silemiyorum. Bulduklarımın çoğunda sildim bazı siteler ise veritabanlarına zarar geldiği için silmiyorlar.
5, Nisan, 2015 fatihk. (804 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Bir kaç tane mail adresim var. ve sürekli "sadece üyeler görebilir" uyarıları yüzünden mecburen şimdiye kadar yüzden fazla siteye farklı kullanıcı adlarıyla ve farklı e-postalarla üye oldum. gelen doğrulama maillerini sildim.  E-posta adresimi üye olurken profil ayarlarından gizliyorum. Google'a benim e-postalarımı yazınca bi yer çıkmıyor yani. Ben bu üye olduğum siteleri nasıl bulabilirim?
31, Temmuz, 2015 Misty (20 puan) tarafından  cevaplandı
24, Ağustos, 2015 isminiunuttum.com tarafından yeniden gösterildi
...